Više o Otočcu

Ustrojstvo grada

Ustrojstvo grada Otočca
Gradonačelink: STJEPAN KOSTELAC, dr.vet.med.
Zamjenik gradonačelnika: NENAD JANKOVIĆ, dipl.ing.stroj.

 

Gradski uredi
 

  • URED GRADONAČELNIKA

Antonija Bićanić - Pročelnica 

Tel: 053/ 771-055

E-mail: antonija.otocac@gmail.com

Jadranka Orešković - viši referent za poslove Ureda Gradonačelnika

Tel: 053/ 771-176

Fax: 053/ 746-274

E-mail: jadranka@otocac.hr

E-mail: grad-otocac@gs.t-com.hr

Damir Orešković - vozač Gradonačelnika, tehničar za održavanje

Željka Vučić - referent za društvene djelatnosti

Tel: 053/ 771-055

E-mail: zeljka.vucic@otocac.hr

Ivan Francetić - viši referent za provođenje projekata i EU fondova

E-mail: ivan.francetic@otocac.hr

Tel: 053/ 773-555

Patricia Dujmović, viši stručni suradnik za društvene djelatnosti

Tel:053/ 773-555

E-mail: patricia.dujmovic@otocac.hr

Anita Matasić - viši referent za poslove komunalnog redarstva

Tel: 053/ 771-617

E-mail: anita.matasic@otocac.hr

            vera.korac@otocac

Zvonko Šimatović - komunalni izvidnik, vozač

Tel: 053/ 771-617

E-mail: zvonko.simatovic@otocac.hr

Vilim Marić - komunalni redar, vozač

Tel: 053/ 771-617

E-mail: vilim.maric@otocac.hr

Tona Vranić - komunalno-prometni redar

Tel: 053/ 771-617

E-mail: tona.vranic@otocac.hr

 

  • TAJNIŠTVO

Marija Marković - Pročelnik - Tajnik - Službenik za zaštitu osobnih podataka i Službenik za informiranje

E-mail: marija.markovic@otocac.hr

Tel: 053 / 771 - 158

Fax: 053 / 746 - 274

Nada Sekula - referent za poslove Gradskog vijeća

E-mail: nada@otocac.hr

Tel: 053/ 773-076

Fax: 053/ 746-274

Jasna Udarović - referent za poslove pisarnice

Tel: 053/ 617-954

E-mail: jasna.udarovic@otocac.hr

Mihaela Majnarić - referent za poslove arhive

Tel: 053/ 617-964

E-mail: mihaela@otocac.hr

Jura Udarović - domar, dostavljač,vozač

E-mail: jura.udarovic@otocac.hr

Nada Šimatović - čistač/ica, dostavljač/ica

Ivana Rožman - čistač/ica, dostavljač/ica

 

  • JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL

Stevan Uzelac - Pročelnik

E-mail: s.uzelac@otocac.hr

Tel: 053/ 773 - 656

Fax: 053/ 773 - 655

Lucijana Vidmar - viši stručni suradnik za poljoprivredu, malo i srednje poduzetništvo

Tel: 053/ 617-955

E-mail: lucijana.vidmar@otocac.hr 

Glorija Podnar - samostalni upravni referent

Tel: 053/ 617-955

Email: glorija.podnar@otocac.hr

Odsjek za proračun, financije i javne prihode

Martina Cvitković - voditelj Odsjeka za proračun, financije i javne prihode

Tel.: 053/ 771-278

Fax.: 053/ 773-655

E-mail: grad-otocac1@gs.t-com.hr

Katarina Dujmović -  referent za naplatu gradskih prihoda i blagajnu

Tel: 053/ 773-655

fax: 053/ 773-655

E-mail: katarina@otocac.hr

Ivanka Klobučar - računovodstveni referent

Tel: 053/ 773-655

fax: 053/ 773-655

E-mail: ivanka.klobucar@otocac.hr

Ivana Degoricija - viši računovodstveni referent

E-mail: ivana.degoricija@otocac.hr

Tel: 053/ 617-955

Fax: 053/ 773-655